Albatros-Grup

Doğru anı bekleme...
O anı sen yarat!
Her geçen gün bunun için kendine teşekkur edeceksin.

Faaliyet Alanlarımız

Albatros Grup uzmanlık alanlarında bilgi birikimi ve adanmışlık ile hizmet sunar.

Enerji

Albatros enerji; yerli, sürdürülebilir, çevreye duyarlı, kaliteli ve yeterli düzeyde enerji temini anlayışı ile hizmet vermektedir. Başta Türkiye, Afganistan ve Tacikistan olmak üzere pek çok ülkede trafo merkezleri ve enerji santralleri kurulumu yapmaktadır. Bu kapsamda güneş ve rüzgar enerji sistemleri gibi yenilenebilir enerji çözümlerine odaklı faaliyetlerine devam etmektedir.

Savunma sanayi

Albatros Grup, savunma sanayinde kurşungeçirmez cam , bina , araç zırhlama ve askeri kıyafet üretimi alanlarında ulusal ve uluslararası şirketler ile yürüttüğü iş ortaklıkları ile kurumlara ve kişilere yönelik çözümler sunmaktadır.

İnşaat ve madencilik

Albatros inşaat ve madencilik, altyapı ve üst yapı projeleri kapsamında pek çok il ve ilçede karayolları asfalt yapım işleri, menfez temizlikleri ve trafik işaretleri ( trafik güvenliği ürünleri ) tedarikleri yapmaktadır. Madencilik sektöründe ise; Mardin taş ocağı özelinde hizmet sunan şirketimiz işleme kolaylığı, sağlamlık, dayanıklılık ve yalıtım özellikleri ile binaların tüm temel bileşenlerine kolayca uygulanan Mardin taşının en büyük tedarikçisi konumundadır.

İş sağlığı ve güvenliği

Albatros Grup, iş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarındandır. İş güvenliği uzmanlığı, iş yeri hekimliği ve diğer sağlık personellerinin uzmanlığa hazırlanması aşamasında, 2012 yılından günümüze kadar uzaktan eğitim yöntemlerinin de dahil olduğu eğitimler ile alan uzmanlarının en donanımlı şekilde yetişmelerini sağlamıştır.

Diğer

Albatros Grup, petrol, ithalat-ihracat ve danışmanlık alanlarında sunduğu hizmetler ile sektörün önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

Tarihçemiz

Albatros Grup, kurulduğu 2009 yılından günümüze kadar uzanan başarı yolculuğunda enerji, savunma sanayi, inşaat, madencilik, tekstil, iş sağlığı güvenliği ve akaryakıt sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu alanlarda ulusal ve uluslararası pek çok kuruluş ile iş ortaklıkları yürüten şirket aynı zamanda ASRİAD (Asrın İş İnsanları Derneği) üyesidir.

2018 - ...

AFGANİSTAN VE TACİKİSTAN ENERJİ ALTYAPISI

Albatros Grup; geçmişten gelen tecrübesi ile, Afganistan ve Tacikistan'da elektrik üretme, iletme ve işletme ile ilgili bir çok projede ana yüklenici olarak rol almıştır. Halen; trafo temini, altyapı kurulumu ve işletimi konularinda hizmet vermektedir. 

2014 - ...

MARDİN TAŞ İHRACATI

Albatros Grup 2014 yılından buyana Kanada ve Irak’a başta olmak üzere birçok ülkeye Mardin taşı ihracatı gerçekleştirmektedir. Kanada'ya bu alanda ihracat gerçekleştiren nadir firmalardandır. 

2012 - ...

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ

İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ,Diğer Sağlık Personelliği ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sınavlarına hazırlık daha sonrasında ise uzmanların sahada gerçekştirdiği islemler ile ilgili online ve yüzyüze eğitimleri gerçekleştirildi.
Uzaktan egitim teknolojileri ile 50.000'den fazla beyaz yakalı personele eğitim verildi.

2016

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FORUMU

Albatros Grup & T.C. Çalışma Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İşbirliği ile gerçekleştirilen Türkiye’de ilk defa yapılan "Kamu - Özel Sektör İş Sağlığı ve Güvenliği Dünyası Buluşması" Ankara'da 1-2 Haziran 2016 da gerçekleştirildi.

http://www.turkiyeisgforum.org/

2015 - 2016

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ

Albatros Grup & Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü işbirliği ile DSİ'nin 26 bölgesindeki bütün mühendislere İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri verildi.

2011

OTOYOL ÜSTYAPI İYİLEŞTİRİLMESİ - ONARIM İŞİ

Çaydurt-Gerede kesimi üstyapı iyileştirmesi ve büyük onarım İşleri.

79+000-117+031 Km. otoyol üst yapı iyileştirmesi ve büyük onarım işi; modifiye bitümlü aşınma, slurry seal bitümlü harç kaplama dahil olmak üzere tamamlandı.

2010

OTOYOL BAKIM İŞİ

Karayolları Mersin Bölge Müdürlüğü Adana - Mersin Otoyol Bakım İşi.

Normal bakım, sanat yapılarının bakımı ve yeşil alanların bakım onarım hizmet işleri Albatros-Grup bünyesinde tamamlanmıştır.

2009

OTOYOL KAVŞAĞI YAPIM İŞİ

Karayolları 4. Bölge Dörtdivan Kavşağı Yapımı İşi.

110+690 Km. Otoyola bağlantı kavşağı yapımı; toprak, tesviye, sanat yapıları, üstyapı, trafik işaretleme ve otokorkuluklarının yapılması işleri tamamlanmıştır.

Bilgiler

Albatros Grup Enerji İnşaat Savunma Maden
Teks. Dan. İth. İhr. San. ve Tic. A.Ş.

Vergi Dairesi

Maltepe Vergi Dairesi

Vergi Numarası

049 038 0009

Mersis Numarasi

0049038005800018

Merkez Adresi

Beştepe Mah. 32 Cad. Moment ofis No: 1 / 73 Yenimahalle / Ankara - Türkiye